
T-List BerryAllocOcean/Connect laminaltgulv
fra 359 kr
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende T-Lister i MDF til laminatgulv.
OBS! Selges kun sammen med gulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60137667B |
| Materiale | MDF |
| Serie | Ocean/Connect |
| Type | T-List |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Design | Jazz Light Grey, Natural B, Oxford Oak, Retro Chic Blue Grey |
