





Vinylgulv PergoViskan Pad Pro Dark Gritty Stone
479 kr/m²Pris/pk 1 015,48
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Viskan Pad Pro Dark Gritty Stone er sofistikerte vinylgulvfliser i nyanser fra mellomgrått til mørkegrått med innslag av småstein. Designet sammen med den strukturerte overflaten skaper en genuint organisk følelse.
Dette allsidige vinylgulvet gir et tidløst steinuttrykk samtidig som det føles både mykt og varmt under føttene. Det passer sømløst inn i både moderne og tradisjonelle interiører. Gulvet er mykt og stille å gå på, samtidig som det er svært slitesterkt. En solid kjerne og et ekstra beskyttende topplag gjør det slitesterkt og motstandsdyktig mot riper og slag. Viskan er vanntett og flekkbestandig, noe som gjør det enkelt å holde rent og godt egnet også til kjøkken og ganger. Viskan Pad Pro er raskt og enkelt å legge med klikksystemet Uniclic® og det integrerte underlaget. Det passer perfekt for oppussingsprosjekter siden det også kan legges på litt ujevne underlag, som fliser.
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | V4320-49235 |
| Serie | Viskan Pad Pro |
| Bredde | 303 mm |
| Lengde | 610 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Imitasjon | Stein |
| Fuge | Uniclic |
| Antall | 2,128 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Klasse | 33 |
| Farge | Grå |
| Nyanse | Mørk |
| Design | Dark Gritty Stone |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Vinyl |
| Overflate | Matt |
| Type | Vinylgulv |
| Antall | 10 stk/pakke |
| EAN-nr | 5401014959813 |
| Nobb | 60791738 |
