

Multiclip 47 Blue
2 290 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Den hånddrevne STIGA Multiclip 47 Blue gressklipperen er spesielt utviklet for multiclip, en teknikk som finkutter gresset og resirkulerer det tilbake i plenen hvor det virker som et naturlig plengjødsel. Den pålitelige, bensindrevne 100 cc STIGA-motoren har en netto effekt på 1,55 kW ved 2800 o/min. Den ergonomiske, robuste og kompakte Multiclip 47 Blue har et sammenleggbart håndtak for enkel oppbevaring. Klippehøyden kan justeres til fem ulike innstillinger (fra 31 til 80 mm) ved bruk av de fire spakene på hjulet.
Varemerke
Beskrivelse
Den hånddrevne STIGA Multiclip 47 Blue gressklipperen er spesielt utviklet for multiclip, en teknikk som finkutter gresset og resirkulerer det tilbake i plenen hvor det virker som et naturlig plengjødsel. Den pålitelige, bensindrevne 100 cc STIGA-motoren har en netto effekt på 1,55 kW ved 2800 o/min. Den ergonomiske, robuste og kompakte Multiclip 47 Blue har et sammenleggbart håndtak for enkel oppbevaring. Klippehøyden kan justeres til fem ulike innstillinger (fra 31 til 80 mm) ved bruk av de fire spakene på hjulet.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 298471048/S15 |
| Klippehøyde | 3,1-8 cm |
| Klippebredde | 45 cm |
| Sylindervolum | 100 cc |
| El-start | Nei |
| Motoreffekt | 1550 W |
| Motorprodusent | Stiga |
| Motornavn | RS 100 OHV |
| Håndtak | Rett |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 1550 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Gressklipper |
| Oppsamler | Nei |
| Selvgående | Nei |
| EAN-nr | 8008984632028 |
| Nobb | 48660182 |