







Multiclip 47 SQ B
3 115 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA Multiclip 47 SQ B gressklipper er spesielt utviklet for multiclip – som finkutter gresset og legger det ut på bakken som naturlig gressgjødsel – og har en 45 cm klippebredde og sentral klippehøyde som kan justeres til fem forskjellige innstillinger fra 31 til 80 mm. Denne selvdrevne maskinen drives av en pålitelig 125 cc Briggs & Stratton 450 E-serie motor med en netto effekt på 1,75 kW ved 2900 o/min. Det Ergonomiske håndtaket har mykt grep, og hjulene har kulelager og en myk slitebane som gjør klippingen enklere selv på ujevnt underlag. Håndtaket gjør den enkel å transportere. Multiclip 47 SQ B kan brukes i sideutkastmodus ved hjelp av den medfølgende skjermen. Klippehøyden kan raskt justeres til fem ulike innstillinger (fra 31 til 80 mm) ved bruk av den ergenomiske spaken på hjulet. Spakene er praktiske og enkle å bruke og plassert innenfor rekkevidde. Denne gressklipperen kan brukes i sideutkastmodus ved hjelp av det medfølgende settet.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA Multiclip 47 SQ B gressklipper er spesielt utviklet for multiclip – som finkutter gresset og legger det ut på bakken som naturlig gressgjødsel – og har en 45 cm klippebredde og sentral klippehøyde som kan justeres til fem forskjellige innstillinger fra 31 til 80 mm. Denne selvdrevne maskinen drives av en pålitelig 125 cc Briggs & Stratton 450 E-serie motor med en netto effekt på 1,75 kW ved 2900 o/min. Det Ergonomiske håndtaket har mykt grep, og hjulene har kulelager og en myk slitebane som gjør klippingen enklere selv på ujevnt underlag. Håndtaket gjør den enkel å transportere. Multiclip 47 SQ B kan brukes i sideutkastmodus ved hjelp av den medfølgende skjermen. Klippehøyden kan raskt justeres til fem ulike innstillinger (fra 31 til 80 mm) ved bruk av den ergenomiske spaken på hjulet. Spakene er praktiske og enkle å bruke og plassert innenfor rekkevidde. Denne gressklipperen kan brukes i sideutkastmodus ved hjelp av det medfølgende settet.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 298472828/S15 |
| Klippehøyde | 3,1-8 cm |
| Klippebredde | 45 cm |
| Sylindervolum | 125 cc |
| El-start | Nei |
| Motoreffekt | 1630 W |
| Håndtak | Ergonomisk |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Gressklipper |
| Vekt | 26 kg |
| Oppsamler | Nei |
| Selvgående | Ja |
| EAN-nr | 8008984632059 |
| Nobb | 48660761 |