




Multiclip 50 S
3 990 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Den bensindrevne STIGA Multiclip 50 S-gressklipperen har en 48 cm kniv og 140 cc STIGA-motor med en netto effekt på 2,2 kW ved 2900 o/min. Multiclip-systemet gir presis klipping og finkutter gresset før det spres på bakken som naturlig gjødsel. Stålkonstruksjonen har 48 cm klippebredde. Det Ergonomiske håndtaket har mykt grep, og hjulene har kulelager og en myk slitebane for jevnere drift, noe som gjør klippingen enklere selv på ujevnt underlag. Spakene er praktiske og enkle å bruke og plassert innenfor rekkevidde. Klippehøyden kan justeres til fem ulike innstillinger (fra 31 til 75 mm) ved bruk av de tre spakene på hjulet. Gressklipperen har servostyring som gjør den enkel å bruke.
Varemerke
Beskrivelse
Den bensindrevne STIGA Multiclip 50 S-gressklipperen har en 48 cm kniv og 140 cc STIGA-motor med en netto effekt på 2,2 kW ved 2900 o/min. Multiclip-systemet gir presis klipping og finkutter gresset før det spres på bakken som naturlig gjødsel. Stålkonstruksjonen har 48 cm klippebredde. Det Ergonomiske håndtaket har mykt grep, og hjulene har kulelager og en myk slitebane for jevnere drift, noe som gjør klippingen enklere selv på ujevnt underlag. Spakene er praktiske og enkle å bruke og plassert innenfor rekkevidde. Klippehøyden kan justeres til fem ulike innstillinger (fra 31 til 75 mm) ved bruk av de tre spakene på hjulet. Gressklipperen har servostyring som gjør den enkel å bruke.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 291502048/S16 |
| Klippehøyde | 3-7,5 cm |
| Klippebredde | 48 cm |
| Sylindervolum | 140 cc |
| El-start | Nei |
| Motoreffekt | 2200 W |
| Motorprodusent | Stiga |
| Motornavn | ST 45 OHV |
| Håndtak | Ergonomisk |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 2200 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Gressklipper |
| Oppsamler | Nei |
| Selvgående | Ja |
| EAN-nr | 8008984506596 |
| Nobb | 50361863 |