








Gressklipper StigaTwinclip 50 S B
5 208 kr

Twinclip 50 S B
5 208 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ny unik kniv som gir forbedret klipping, spesielt på lengre gress.
Nytt etthåndsgrep - fest eller løsne oppsamleren med en enkel bevegelse.
Nytt styre - justeres enkelt direkte fra førersete.
Ny høydejustering - tilpasses enkelt for ulike gresslengder.
Informasjon
Kraftkilde - Bensin
-Motorprodusent - Briggs & Stratton
Motor 625 E series - Ready StartEffekt - 150 cm³
Motoreffekt - 2,27 kW
Motorturtall (rpm) - 2900 rpm
Startmåte - Manuell start
Tankvolum - 0,75 L
Klippesystem - Oppsamling, mulching, bakutkast
Multiclipfunksjon - Ja
Materiale klippehus - Stål
Galvanisert stålhusKlippebredde - 48 cm
Klippehøydeinnstilling - Sentral
Klippehøydeposisjoner - 7 posisjoner
Arbeidsområde - Medium (900 til 1600 m²)
Maskinen har ikke olje i tanken fra fabrikk. Kontroller derfor oljenivået før første start. Motorolje medfølger ikke!
Kraftkilde - Bensin
-Motorprodusent - Briggs & Stratton
Motor 625 E series - Ready StartEffekt - 150 cm³
Motoreffekt - 2,27 kW
Motorturtall (rpm) - 2900 rpm
Startmåte - Manuell start
Tankvolum - 0,75 L
Klippesystem - Oppsamling, mulching, bakutkast
Multiclipfunksjon - Ja
Materiale klippehus - Stål
Galvanisert stålhusKlippebredde - 48 cm
Klippehøydeinnstilling - Sentral
Klippehøydeposisjoner - 7 posisjoner
Arbeidsområde - Medium (900 til 1600 m²)
Maskinen har ikke olje i tanken fra fabrikk. Kontroller derfor oljenivået før første start. Motorolje medfølger ikke!
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 294512028/S16 |
| Oppsamler kapasitet | 70 l |
| Klippehøyde | 2,5-9 cm |
| Klippebredde | 48 cm |
| Sylindervolum | 150 cc |
| El-start | Nei |
| Motorprodusent | Briggs & Stratton |
| Motornavn | 625 E Series |
| Håndtak | Justerbart |
| Høyde | 56,5 cm |
| Lengde | 118,5 cm |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 2270 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Gressklipper |
| Vekt | 42,2 kg |
| Bredde | 59,5 cm |
| Oppsamler | Ja |
| Selvgående | Ja |
| Nobb | 50361636 |
