Beskrivelse
Vokslys med ny naturtro flamme som lyser opp med varmhvit glød. Lyset har en innebygd timer.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 063-38 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 140 mm |
| Strøm | 10 mA |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Serie | Flamme |
| Produkttype | LED Lys |
| Vekt | 0,18 kg |
| EAN-nr | 7391482037299 |






