Beskrivelse
Lyspære med klart glass og E27-sokkel. Dew Drop-kjeden har 25 stykker varmhvite LED.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 363-33 |
| Effekt/prestering | 1,5 W |
| Strøm | 15 mA |
| Dybde | 95 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Høyde | 138 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | G95 |
| Lystemperatur | 2900 K |
| Serie | Decoled |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | LED-lampe |
| Vekt | 0,0685 kg |
| Bredde | 95 mm |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 45 lumen |
| EAN-nr | 7391482034168 |




