Beskrivelse
Håndtak Svedberg S1 er et praktisk håndtak som finnes i ulike utførelser. Levers i 1 pk.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 22341 |
| Farge | Børstet Messing |
| Bredde | 60 mm |
| Høyde | 39 mm |
| Dybde | 18 mm |
| CC-mål | 60 mm |
| Serie | S1 |
| Produkttype | Håndtak |
| RSK-nr | 8917656 |
| EAN-nr | 7323100302083 |
| Nobb | 57312246 |



