
Mikrobølgeovn SamsungMS23K3523A/EEHvit
1 490 kr
Prispresset
Farge: Hvit
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Mikrobølgeovnen med Quick Defrost og en kapasitet på 23 liter. Med Quick Defrost-funksjonen kan du raskt og enkelt tine frosne matvarer. Den keramiske emaljen gjør rengjøringen til en lek samtidig som den er holdbar og ripebestandig. I tillegg kan du redusere energiforbruket med Eco Mode, noe som gjør denne mikrobølgeovnen til en effektiv og miljøvennlig partner på kjøkkenet ditt. Oppdag allsidigheten og innovasjonen - din perfekte løsning for matlaging og oppvarming.
Varemerke
Beskrivelse
Mikrobølgeovnen med Quick Defrost og en kapasitet på 23 liter. Med Quick Defrost-funksjonen kan du raskt og enkelt tine frosne matvarer. Den keramiske emaljen gjør rengjøringen til en lek samtidig som den er holdbar og ripebestandig. I tillegg kan du redusere energiforbruket med Eco Mode, noe som gjør denne mikrobølgeovnen til en effektiv og miljøvennlig partner på kjøkkenet ditt. Oppdag allsidigheten og innovasjonen - din perfekte løsning for matlaging og oppvarming.
Mikrobølgeovnen med Quick Defrost og en kapasitet på 23 liter. Med Quick Defrost-funksjonen kan du raskt og enkelt tine frosne matvarer. Den keramiske emaljen gjør rengjøringen til en lek samtidig som den er holdbar og ripebestandig. I tillegg kan du redusere energiforbruket med Eco Mode, noe som gjør denne mikrobølgeovnen til en effektiv og miljøvennlig partner på kjøkkenet ditt. Oppdag allsidigheten og innovasjonen - din perfekte løsning for matlaging og oppvarming.
Egenskaper
| Varemerke | Samsung |
|---|---|
| Art.Nr. | 68715 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 27,5 cm |
| Bredde | 48,9 cm |
| Dybde | 37,4 cm |
| Volym | 23 l |
| Grill | Nei |
| Timerfunksjon | Nei |
| Belysning | Ja, LED |
| Vekt | 12 kg |
| Produkttype | Mikrobølgeovn |
| Design | Frittstående |
| Produsentens Art.Nr. | MS23K3523AW/EE |
| EAN-nr | 8801643397807 |

