







Combi 40 E
1 590 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Miljøvennlig elektrisk klipper med 1600 W motor. Klippebredden er 38 cm, sentral klippehøydeinnstilling i 6 posisjoner fra 25 til 75 mm. Oppsamleren rommer 40 liter. Store hjul bak 250 mm. For gressarealer opp til 600 m2.
Spesifikasjoner
Kraftkilde: Strøm
Materiale klipperhus: Plast
Husets bredde (cm): 38 cm
Klippesystem: Multiclip, bakutkast, oppsamling
Klippehøydeinnstilling: Sentral med 1 håndtak
Klippehøydeintervall: 6 pos. 25 til 75 mm
Type håndtak: Rett med hurtiglåsing og myke håndtak
Hjul: 150/250 mm rifflede hjul
Lydnivå: 94 dB
Kraftkilde: Strøm
Materiale klipperhus: Plast
Husets bredde (cm): 38 cm
Klippesystem: Multiclip, bakutkast, oppsamling
Klippehøydeinnstilling: Sentral med 1 håndtak
Klippehøydeintervall: 6 pos. 25 til 75 mm
Type håndtak: Rett med hurtiglåsing og myke håndtak
Hjul: 150/250 mm rifflede hjul
Lydnivå: 94 dB
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 294380068/S14 |
| Oppsamler kapasitet | 40 l |
| Klippehøyde | 2,5-7,5 cm |
| Klippebredde | 38 cm |
| El-start | Ja |
| Håndtak | Ergonomisk |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Gressklipper |
| Vekt | 13 kg |
| Oppsamler | Ja |
| Selvgående | Nei |
| EAN-nr | 8008984623538 |
| Nobb | 47475381 |
