


Speilskap SvedbergsIntro med BelysningHvit, 500 mm
8 090 kr
Beskrivelse
Speilskap Svedbergs Intro med Belysning er et skap av metall med LED-belysning og strømuttak. Finnes i flere farger og bredder.
Lysstyrke: 600 lm.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 295052 |
| Serie | Intro |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 500 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Luke | 0 |
| Strømuttak | Ja |
| IP-Klasse | IP21 |
| Type | Speilskap |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plate |
| Skuff | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Dimbar | Nei |
| Lystemperatur | 3400 K |
| Effekt | 9 W |
| Topptestet | Ja |
| RSK-nr | 8948488 |
| EAN-nr | 7323100287281 |
| Nobb | 57309821 |



