
Kantlist FiboBenk 524 Hvit Marmor 29 mm
15% MED KODE: VÅR15%
46 kr

Benk 524 Hvit Marmor 29 mm
46 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fibo Kantlist til benk 524 Hvit Marmor.
Kantlist som skal monteres på benkeplater i Postform, må selv skjæres til i det ene hjørne.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 55586065 |
| Bredde | 29 mm |
| Lengde | 1500 mm |
| Tykkelse | 1 mm |
| Farge | Oak Nature |
| Materiale | Høytrykkslaminat |
| Imitasjon | Marmor |
| Produkttype | Kantlist |
| Vekt | 1 kg |
| EAN-nr | 7039490425669 |
| Nobb | 55586065 |

