Beskrivelse
Kun stjernen er inkludert i dette produktet. Stjernen har et fint mønster. Bruksområdet er innendørs.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Gull, Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 480 mm |
| Bredde | 480 mm |
| Design | Stående |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Papirstjerne |
| Materiale | Papir |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Vekt | 0,09 kg |
| Bruksområde | Innendørs |
| Serie | Antique |
| Dybde | 140 mm |
| Kabelfarge | Gull, Hvit |



