Beskrivelse
Juletrebelysning fra Gnosjö Konstsmide med 25 lamper og delt stikkontakt for enklere oppsett. Lenken er 18,4 m lang og har en 1,6 m lang tilkoblingsledning til den første lampen. For utendørs bruk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2012-000 |
| Farge | Grønn |
| Lyskilde | IL |
| Kabelfarge | Grønn |
| Spenning | 230 V |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lengde | 16,8 m |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Juletrebelysning |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302012007 |

