Beskrivelse
Taklampe Astro Cabin Semi Flush er en klassisk lampe i ny årgang. Den passer like godt innendørs som utendørs da den er IP44-klassifisert.
OBS! Dette produktet er ikke egnet for installasjon innen 8 km fra kysten eller i et høyt saltmiljø, produktets garanti vil da bortfalle.
I disse områdene anbefales det lamper fra Astros Coastal collection.
I disse områdene anbefales det lamper fra Astros Coastal collection.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Farge | Bronse, Messing |
| Diameter | 116 mm |
| Spenning | 230 V |
| Design | Plafond |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Effekt/prestering | 12 W |
| Serie | Cabin |
| Sokkel | E27/ES |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Taklampe |
| Bredde | 116 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 12 W |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 280, 281 mm |
| Materiale | Messing, Zink |



