
Lysgardin Star TradingExtra System LED 465-50
219 kr

Extra System LED 465-50
219 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysgardin med LED-lyspunkter i ravfargen.
System LED er et premium system for større og holdbare dekorasjoner. Produktene har lang levetid og gir et meget kraftig lys.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 465-50 |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lysgardin |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | System LED |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 1 m |
| Antall Lyskilder | 102 st |
| Høyde | 200 cm |
| Vekt | 0,75 kg |
| Bredde | 100 cm |
| Effekt/prestering | 4 W |
| Diameter | 100 cm |
| Høyde | 2 m |
| EAN-nr | 7391482465047 |
